KANONÁDA S OSTRAVOU ZNAMENALA DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ ML.DOROSTU

Nedělní odpolední zápas ml. dorostu nabídnul divákům v součtu málokdy vídaných 73 branek!
Ke spokojenosti domácích z nich drtivou většinu zaznamenali však hráči Zlína, kteří odehráli utkání
s velkým elánem a nasazením. Od samotného začátku slušně bránili a po zisku míče dostávali severomoravský celek pod tlak rychlými útoky, které úspěšně proměňovali. Během 20 minut narostl náskok Valachů na 10 branek a v polovině času vyměřeného pro utkání zářil na tabuli uklidňující stav 23:9.
Kdo očekával, že zlínské družstvo nasadí po pauze úsporný režim, byl mile překvapen tím, že ševci dokázali ještě přidat na agresivitě defenzívy, kterou nutili soupeře ke ztrátám míče, jež nemilosrdně trestali zásahy z trháků do sítě bezmocných gólmanů z ocelového města, kteří si museli
připadat jako na střelnici. Do poslední čtvrtiny vstupoval Zlín za stavu 37:14 a ostravští sokolové s beznadějně pocuchanými křídly. Hostující zkázu dokonala notně pozměněná sestava žlutomodrých, která poslední patnáctiminutovku odehrála ve obdobném duchu, jako jejich kolegové a dostřílela se ke konečnému skóre 52:21!!!

HCZ : TJ SOKOL OSTRAVA  52:21 (23:9)