BRANKOVÉ HODY PŘINESLY 2 BODY ML.DOROSTU

V nedělním domácím zápase ml. dorostu byla k vidění úctyhodná porce 85 branek!

Mnohem spokojenější byli fanoušci domácích borců, kteří vstřelili z onoho celkového počtu plných 53 gólů. Ševci se od počátku utkání bez problému prosazovali pomocí rychlých kontrů i kombinacemi v útoku postupném. Prapor hostí třímal nejlepší střelec soutěže Martin Hrachovec, ale sám na vše nestačil, a tak manko Nového Jičína postupně narůstalo a v poločase byl stav 27:16 pro domácí.

Po přestávce Zlín ještě více přitlačil a pomocí vysunuté agresívní obrany odskočil ve třetí čtvrtině na stav 43:23. Posléze se na hřišti již objevila notně kombinovaná sestava zlínského celku a brankový rozdíl dál již tak rychle nenarůstal. Přesto konečný výsledek není nic hezkého pro milovníky tuhé defenzívy.

HCZ : TJ NOVÝ JIČÍN 53:32 (27:16)